Prekės informacija
Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP | Arctic Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 220 | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 740M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Dell Pro 14 PC14250 | 14 " | FHD+ | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 255U | 32 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Dell Pro 15 Essential PV15255 | Carbon Black | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 3 | 7320U | 8 GB | LPDDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 610M Graphics | Ubuntu | 802.11ac | Keyboard language English | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Lenovo ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition | Grey | 15.3 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1800 pixels | Intel Core Ultra 5 | 228V | 32 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics 130V | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)