Dell Pro Max 16 FHD+ Ultra 7 255H/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/3Y Basic OnSite Warranty | Dell Pro Max 16 | 16 " | Intel Core Ultra 7 | 16 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Estonian | Keyboard backlit
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
1020286452/3
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
494.00 mm
Gross height (mm)
315.00 mm
Gross width (mm)
82.00 mm