ETA Sandwich Maker Sorento Plus ETA515190000 900 W, Number of plates 6, Number of pastry 2, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ETA515190000
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Funkcijos
Automatic temperature control
Bruto svoris
4.82 kg
Neto svoris
4.23 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Sorento Plus ETA515190000
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
Modern and elegant design - combination of stainless steel with quality plastic
Specialios funkcijos
Safety thermal fuse ensures safe operation
Galingumas
900 W
Gamintojo prekės serija
Sandwich Maker
Tipas
Multigrill
PET
5 g
Gross depth master carton
505 mm
Gross width master carton
340 mm
Gross height master carton
430 mm
Net weight master carton
14.46 kg
Tare weight master carton
1.255 kg
Kiekis pakuotėje
3 dalių
Įjungimo/išjungimo jungiklis
No
Lengva valyti
Yes
Laido laikymas
Yes
Priedai pridėti
6 detachable non-stick plates for sandwich, waffle, panini, grill meals and pancakes and cookies
Neslystančios kojelės
Korpuso medžiaga
Stainless steel/Plastic
Kepinių skaičius
2
Plokščių skaičius
6
Keraminė danga
No
Vaflių gaminimas
Kepinimas
Rankena su užraktu
Nuimamos plokštelės
Laikymas vertikaliai
Indikatorius
Parengties indikatoriaus
Kepinių forma
Triangle/Shell/Belgium/Panini/Pancakes/Cookies
Nelipni danga
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.02198625 m
Taros svoris (kg)
0.59 kg
Pakuotės gylis (mm)
325 mm
Pakuotės plotis (mm)
165 mm
Pakuotės aukštis (mm)
410 mm