ETA Iron ETA129090000 Steamio Ironing system, 1.5 L, 5.5 bar, 2200 W, Continuous steam 120 g/min, Calc-clean function, Blue
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ETA129090000
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
4 kg
Neto svoris
3.11 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ETA129090000
Gaminio spalva
Mėlyna
Galingumas
2200 W
Gamintojo prekės serija
Iron
Tipas
Steamio Ironing system
Kiekis pakuotėje
1 dalių
Laido ilgis
1.9 m
Automatinis išjungimas
Yes
Apsaugos nuo nutekėjimo funkcija
Yes
Vandens bako talpa
1.5 l
Vertikalaus garo funkcija
Anti-scale sistema
Nuolatinis garas
120 g/min.
Garų palaikymo funkcija
No
Maksimalus garų slėgis
5.5 bar
Lengvas laikymas
Kalkių šalinimo funkcija
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.028014 m
Taros svoris (kg)
0.89 kg
Pakuotės gylis (mm)
230 mm
Pakuotės plotis (mm)
420 mm
Pakuotės aukštis (mm)
290.00 mm