Gorenje IMC1200B Power 120 W, Capacity 2.2 L, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
IMC1200B
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
453.00 mm
Gross height (mm)
379.00 mm
Bruto svoris
11.20 kg
Gross width (mm)
324.00 mm
Neto svoris
9.70 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.50 kg
Volume (m3)
0.06 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard
1275.00 g
Plastic (No PET)
225.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
IMC1200B
Gaminio spalva
Juoda
Kitos savybės
Preparation time 9min. Security automatic shutdown.
Galingumas
120 W