Gorenje Steam Iron SIH2600BLC Steam Iron, 2600 W, Water tank capacity 350 ml, Continuous steam 30 g/min, Blue/White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SIH2600BLC
3 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
325.00 mm
Gross height (mm)
169.00 mm
Bruto svoris
1.80 kg
Gross width (mm)
150.00 mm
Neto svoris
1.60 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.20 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard
200.00 g
Plastic (No PET)
9.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIH2600BLC
Gaminio spalva
Blue/White
Specialios funkcijos
Self-cleaning function
Galingumas
2600 W