Gorenje Steam Iron SIH3000RBC Steam Iron, 3000 W, Water tank capacity 350 ml, Continuous steam 40 g/min, Red/White
help_outlineKlausti apie prekę
SIH3000RBC
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
325.00 mm
Gross height (mm)
169.00 mm
Bruto svoris
1.80 kg
Gross width (mm)
150.00 mm
Neto svoris
1.60 kg
Yes
WEE classification
CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard
180 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIH3000RBC
Gaminio spalva
Red/White
Specialios funkcijos
Self-cleaning function Extremely large opening with lid
Galingumas
3000 W