Gorenje Grill KR1800SDP Contact, 1800 W, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
KR1800SDP
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
385 mm
Gross height (mm)
145 mm
Bruto svoris
4.5 kg
Gross width (mm)
445 mm
Neto svoris
4 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.5 kg
Volume (m3)
0.024842125 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard
495 g
Plastic (No PET)
5 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
KR1800SDP
Gaminio spalva
Juoda
Kitos savybės
Galingumas
1800 W