ETA Sandwich maker Sorento ETA315190010 900 W, Number of plates 4, Number of pastry 2, Black/Stainless steel
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ETA315190010
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Funkcijos
Automatic temperature control
Gross depth (mm)
370.00 mm
Gross height (mm)
330.00 mm
Bruto svoris
3.961 kg
Gross width (mm)
160.00 mm
Neto svoris
3.40 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.561 kg
Volume (m3)
0.02 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard
448.00 g
Plastic (No PET)
113.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Sorento ETA315190010
Gaminio spalva
Black/Stainless steel
Kitos savybės
Modern and elegant design - The combination of high quality stainless steel and plastic
Specialios funkcijos
Safety fuse against overheating
Galingumas
900 W