Gorenje Grill | GCG2000MT | 2000 W | Table | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
GCG2000MT
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
371.00 mm
Gross height (mm)
204.00 mm
Gross width (mm)
394.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.50 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
400.00 g
Plastic (No PET)
100.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
GCG2000MT
Gaminio spalva
Black
Specialios funkcijos
Galingumas
2000 W
Gamintojo prekės serija
Grill
Tipas
Table
Matmenys (P x G x A)
364 x 335 x 165 mm