Gorenje SIK2200WB | Steam iron | 2200 W | Continuous steam 35 g/min | Water tank capacity 450 ml | Blue | Steam boost performanc
Gorenje SIK2200WB | Steam iron | 2200 W | Continuous steam 35 g/min | Water tank capacity 450 ml | Blue | Steam boost performance 160 g/min
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SIK2200WB
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
140.00 mm
Gross height (mm)
160.00 mm
Gross width (mm)
313.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.40 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
320.00 g
Plastic (No PET)
80.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIK2200WB
Gaminio spalva
Blue
Galingumas
2200 W
Tipas
Steam iron
Palette Qty
246 dalių
Laido ilgis
1.9 m
Automatinis išjungimas
Yes
Įtampa
220 - 240 V