Gorenje SIK2400BKV Steam Iron, 2400W, Water tank capacity 450 ml, Continuous steam 40 g/min, Auto power off, Purple/Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SIK2400BKV
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
140.00 mm
Gross height (mm)
160.00 mm
Gross width (mm)
313.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.40 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
320.00 g
Plastic (No PET)
80.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIK2400BKV
Specialios funkcijos
Precision Tip Technology - Easily reaches hard-to-reach areas for flawlessly smooth results
Galingumas
2400 W