Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous steam 45 g/min, Auto power off, Blue/Black | Gorenje
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SIK2600WB
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
148.00 mm
Gross height (mm)
160.00 mm
Gross width (mm)
315.00 mm