Bosch MESM500W VitaExtract | Type Slow Juicer | White | 150 W | Number of speeds 1
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
MESM500W
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
500.00 mm
Gross height (mm)
350.00 mm
Gross width (mm)
208.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.40 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1308.00 g
Plastic (No PET)
92.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
MESM500W VitaExtract
Gaminio spalva
White
Galingumas
150 W