Gorenje | Grill | TG2000LCB | Table | 2000 W | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TG2000LCB
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
353.00 mm
Gross height (mm)
108.00 mm
Gross width (mm)
515.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.70 kg
Volume (m3)
0.02 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
436.00 g
Plastic (No PET)
9.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
TG2000LCB
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
Galingumas
2000 W
Wooden
568.00 g
Gamintojo prekės serija
Grill
Tipas
Table
Matmenys (P x G x A)
490 x 325 x 9 mm