Gorenje | SIH2200DGT | Steam Iron | 2200 W | Water tank capacity 280 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost performance 90
Gorenje | SIH2200DGT | Steam Iron | 2200 W | Water tank capacity 280 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost performance 90 g/min
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SIH2200DGT
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
313.00 mm
Gross height (mm)
165.00 mm
Gross width (mm)
125.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.20 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
180.00 g
Plastic (No PET)
20.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIH2200DGT
Galingumas
2200 W