Gorenje | Steam Iron | SIH2200RBC | Steam Iron | 2200 W | Water tank capacity 280 ml | Continuous steam 30 g/min | Red/White
help_outlineKlausti apie prekę
SIH2200RBC
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
313.00 mm
Gross height (mm)
165.00 mm
Gross width (mm)
125.00 mm
Paper/Pasteboard
150.00 g
Plastic (No PET)
50.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIH2200RBC
Gaminio spalva
Red/White
Kitos savybės
Galingumas
2200 W