ETA Kettle | ETA160490000 ADÉLA | Electric | 1600 W | 1 L | Stainless Steel | 360 rotational base | Stainless Steel
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ETA160490000
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
160.00 mm
Gross height (mm)
200.00 mm
Gross width (mm)
195.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.24 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
192.00 g
Plastic (No PET)
48.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ETA160490000 ADÉLA
Gaminio spalva
Stainless Steel
Galingumas
1600 W