AXAGON EE25-XA6C USB-C 3.2 Gen 1 - SATA 6G 2.5" External ALINE Box
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
EE25-XA6C
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
13.00 mm
Gross height (mm)
79.00 mm
Gross width (mm)
129.00 mm