Vogels Wall mount, MA2000-A1, Fixed, 26-40 ", Maximum weight (capacity) 30 kg, VESA 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
MA2000-A1 FLAT
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Funkcijos
Fixed
Gross depth (mm)
145.00 mm
Gross height (mm)
25.00 mm
Bruto svoris
0.776 kg
Gross width (mm)
225.00 mm
Neto svoris
0.70 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.076 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
76.00 g
Gaminio spalva
Juoda
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm
Tvirtinimo tipas
Wall mount
Maksimalus svoris (talpa)
30 kg
Gaminio pavadinimas
MA2000-A1
Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas
40 col.
Atstumas iki sienos (min.)
27 mm
Screen size compatibility
26-40 col.
Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.)
200 mm
Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.)
75 mm