Lanberg HDMI cable with Ethernet | CA-HDMI-30CC-0018-BK | 1.8 m
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
CA-HDMI-30CC-0018-BK
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
230.00 mm
Gross height (mm)
30.00 mm
Gross width (mm)
160.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.01 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Plastic (No PET)
6.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
CA-HDMI-30CC-0018-BK
Gaminio spalva
Black
Gamintojo prekės serija
HDMI cable with Ethernet
Kabelio ilgis
1.8 m
Jungties tipas
19 pin HDMI Type A