SALE OUT. EDBAK Interface Bar 2200mm | EDBAK Menu Board Mount VWMB2200 | Maximum weight (capacity) 200 kg | DAMAGED PACKAGING, S
SALE OUT. EDBAK Interface Bar 2200mm | EDBAK Menu Board Mount VWMB2200 | Maximum weight (capacity) 200 kg | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON BACK | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
VWMB2200SO
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
180.00 mm
Gross height (mm)
65.00 mm
Gross width (mm)
2240.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.22 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
976.00 g
Plastic (No PET)
244.00 g
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
Modular design seamless connection without cutting Supports installation of up to 5 screens (total load capacity up to 200 kg) Compatible with other VWMB modules easy integration Length: 2200 mm