AXAGON ACU-QC18W Wall charger 18W, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, white
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ACU-QC18W
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
30.00 mm
Gross height (mm)
85.00 mm
Gross width (mm)
112.00 mm