Cablexpert TA-UC-PDQC65-01-BK 3-port 65 W GaN USB PowerDelivery fast charger, black | Cablexpert
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TA-UC-PDQC65-01-BK
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
40.00 mm
Gross height (mm)
90.00 mm
Gross width (mm)
120.00 mm