AXAGON Wallcharger 2x port (USB-A + USB-C), 20W | ACU-PQ20W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ACU-PQ20W
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
85.00 mm
Gross height (mm)
35.00 mm
Gross width (mm)
112.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.04 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
28.00 g
Plastic (No PET)
7.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ACU-PQ20W
Gaminio spalva
White
Gamintojo prekės serija
Wallcharger 2x port (USB-A + USB-C), 20W