AXAGON GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), 65W | ACU-DPQ65
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ACU-DPQ65
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
95.00 mm
Gross height (mm)
39.00 mm
Gross width (mm)
126.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.03 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
27.20 g
Plastic (No PET)
6.80 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ACU-DPQ65
Gaminio spalva
Black
Gamintojo prekės serija
GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), 65W