Fixed | Zen 20 Pro with LCD display Power bank | FIXZENP-20-BK | 20000 mAh | Black
help_outlineKlausti apie prekę
FIXZENP-20-BK
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
100.00 mm
Gross height (mm)
35.00 mm
Gross width (mm)
196.00 mm
Tare weight (kg)
0.04 kg
Paper/Pasteboard
43.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FIXZENP-20-BK
Gaminio spalva
Black
Gamintojo prekės serija
Zen 20 Pro with LCD display Power bank
Palette Qty
2045 dalių
Akumuliatoriaus talpa
20000 mAh
Baterijos technologija
Li-Ion
USB įvesties prievado tipas
USB-C 1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, MAX 60W