Fixed USB-C Car Charger, 30W | FIXCC30N-C-BK
help_outlineKlausti apie prekę
FIXCC30N-C-BK
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
100.00 mm
Gross height (mm)
28.00 mm
Gross width (mm)
110.00 mm
Tare weight (kg)
0.03 kg
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
25.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FIXCC30N-C-BK
Gaminio spalva
Black
Gamintojo prekės serija
USB-C Car Charger, 30W
Palette Qty
5610 dalių
Input
DC 12/24V
Išvestis
USB-C: 5V/3A, 9V/ 2.22A, 12V/1.67, PD 3.0 max. 30W