Fixed Mini USB-C/USB Travel Charger 45W | FIXC45M-CU-WH
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
FIXC45M-CU-WH
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
100.00 mm
Gross height (mm)
40.00 mm
Gross width (mm)
110.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.04 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
36.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FIXC45M-CU-WH
Gaminio spalva
White
Gamintojo prekės serija
Mini USB-C/USB Travel Charger 45W
Palette Qty
3927 dalių
Input
AC 100-240V, 50 /60 Hz, 1A
Išvestis
USB-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 45W max USB-A: DC 5V/2.4A 12W max