Gembird TA-UC-PDQC20-W-01 2-port 20W USB Fast Charger
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TA-UC-PDQC20-W-01
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
45.00 mm
Gross height (mm)
120.00 mm
Gross width (mm)
80.00 mm