Gembird TA-UC-PDQC20-01-BK 2-port 20W USB fast charger,Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TA-UC-PDQC20-01-BK
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
40.00 mm
Gross height (mm)
120.00 mm
Gross width (mm)
90.00 mm