Fixed | Dual USB Travel Charger 17W | FIXC17N-2U-BK
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
FIXC17N-2U-BK
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
15.00 mm
Gross height (mm)
130.00 mm
Gross width (mm)
90.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.05 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
40.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FIXC17N-2U-BK
Gaminio spalva
Black
Gamintojo prekės serija
Dual USB Travel Charger 17W
Palette Qty
4923 dalių
Input
100-240V, 50-60Hz, 1A
Išvestis
17W, 5V/3.4A