EnerGenie EG-TA-CHAV-QI10-01 77 g Built-in charger Car smartphone holder with wireless charger Universal smartphone car holder with built-in wireless Qi fast charger, 10 W fast wireless Qi charging function to charge your phone while driving, Practical auto-lock system, suitable for use with phones from 65 to 85 mm wide, Rotating/tilting phone holder with secure fixation on almost any air vent
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
EG-TA-CHAV-QI10-01
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
105.00 mm
Gross height (mm)
135.00 mm
Gross width (mm)
55.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.08 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Plastic (No PET)
75.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
EG-TA-CHAV-QI10-01
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
Universal smartphone car holder with built-in wireless Qi fast charger, 10 W fast wireless Qi charging function to charge your phone while driving, Practical auto-lock system, suitable for use with phones from 65 to 85 mm wide, Rotating/tilting phone hold