Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
90IG07A0-MO0B00
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
36 mėn.
Bruto svoris
0.245 kg
Neto svoris
0.147 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PCE-AX1800
Gamintojo prekės serija
AX1800 Dual-Band Bluetooth 5.2 PCIe Wi-Fi Adapter
PET
1 g
Dažnių juosta
2.4 GHz/5 GHz
Gross depth master carton
385 mm
Gross width master carton
285 mm
Gross height master carton
310 mm
Net weight master carton
4.9 kg
Tare weight master carton
Kiekis pakuotėje
20 dalių
Tare other
2 g
Antenos tipas
External
Wi-Fi juosta
802.11ax
Antenų kiekis
2
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.)
574+1201 Mbit/ai
Mesh Support
No
Mobile Broadband
No mobile broadband
MU-MiMO
Yes
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.00126684 m
Taros svoris (kg)
Pakuotės gylis (mm)
180 mm
Pakuotės plotis (mm)
138 mm
Pakuotės aukštis (mm)
51 mm