Teltonika RUT301 Ethernet Router (RUT301000000)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
RUT301000000
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
100 mm
Gross height (mm)
40 mm
Gross width (mm)
110 mm