Gigabyte Power Adapter for Aorus Master 16 | 9JRADA-330FEUP-EE00 | 330W | AC Adapter
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
9JRADA-330FEUP-EE00
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
50.00 mm
Gross height (mm)
100.00 mm
Gross width (mm)
50.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.10 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
90.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
9JRADA-330FEUP-EE00
Gamintojo prekės serija
Power Adapter for Aorus Master 16
Tipas
AC Adapter
Palette Qty
2500 dalių
Įvesties įtampa
100-240 V
Išvesties sąsaja
330W