Asus | ROG DC Adapter (A23-330P1A) | 330 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
90XB08XN-MPW010
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
180.00 mm
Gross height (mm)
31.00 mm
Gross width (mm)
82.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.10 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
90.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ROG DC Adapter (A23-330P1A)
Palette Qty
1111 dalių
Išvesties galia
330 W