Gembird TPA-EU2A12-01-W EU to Universal travel power adapter, 12W, white | Gembird
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TPA-EU2A12-01-W
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
65.00 mm
Gross height (mm)
80.00 mm
Gross width (mm)
83.00 mm