Gembird TPA-1A2C20-01-W Universal travel power adapter, 20 W, white | Gembird
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TPA-1A2C20-01-W
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
55 mm
Gross height (mm)
70 mm
Gross width (mm)
75 mm