Cablexpert A-6.35F-3.5M 6.35 mm female to 3.5 mm male audio adapter | Cablexpert
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
A-6.35F-3.5M
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
10.00 mm
Gross height (mm)
10.00 mm
Gross width (mm)
50.00 mm