SALE OUT. Gigabyte PSU | GP-UD1000GM | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS AND SOME CABLES (PCI-E, SATA, PERIPHERAL) | 1000 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
GP-UD1000GMSO
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
120.00 mm
Gross height (mm)
205.00 mm
Gross width (mm)
255.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.20 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
180.00 g
Plastic (No PET)
20.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
GP-UD1000GM
Kitos savybės
Fan size 120mm Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Gamintojo prekės serija
PSU
Saleout
USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS AND SOME CABLES (PCI-E, SATA, PERIPHERAL)
Sertifikatas
GOLD
Gross depth master carton
615.00 mm
Gross width master carton
220.00 mm
Gross height master carton
275.00 mm
Net weight master carton
13.90 kg
Tare weight master carton
0.63 kg
Vardinė galia
1000 W
Palette Qty
230.00 dalių
Dydžio formatas
ATX 12V v2.31