GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 ICE | Gigabyte
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
GP-UD1000GM PG5 ICE
Prekės informacija
Gross depth (mm)
150.00 mm
Gross height (mm)
86.00 mm
Gross width (mm)
140.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.20 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
UD1000GM PG5 V2 ICE
Gamintojo prekės serija
Power Supply
Vardinė galia
1000 W