Fortron Power Supply | VITA-850GD | 850 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
VITA-850GD
4 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
140.00 mm
Gross height (mm)
86.00 mm
Gross width (mm)
150.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.50 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
450.00 g
Plastic (No PET)
50.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
VITA-850GD
Gamintojo prekės serija
Power Supply
Vardinė galia
850 W