80Plus Bronze PSU | PL650D-FC | 650 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
R-PL650D-FC0B-EU-V2
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
160.00 mm
Gross height (mm)
86.00 mm
Gross width (mm)
150.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
240.00 g
Plastic (No PET)
60.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PL650D-FC
Gamintojo prekės serija
80Plus Bronze PSU
Vardinė galia
650 W