80Plus Bronze PSU | PL750D-FC | 750 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
R-PL750D-FC0B-EU-V2
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
155.00 mm
Gross height (mm)
91.00 mm
Gross width (mm)
145.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
240.00 g
Plastic (No PET)
60.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PL750D-FC
Gamintojo prekės serija
80Plus Bronze PSU
Vardinė galia
750 W