Gorenje Hand blender | HBX1000E | Hand Blender | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
HBX1000E
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
155.00 mm
Gross height (mm)
255.00 mm
Gross width (mm)
255.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.20 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
170.00 g
Plastic (No PET)
30.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
HBX1000E
Gaminio spalva
Black
Galingumas
1000 W