Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLBK | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
MMC1000RLBK
5 Prekės
Prekės informacija
Funkcijos
Kneading, whipping, mixing, whisking, grinding
Gross depth (mm)
450 mm
Gross height (mm)
320 mm
Gross width (mm)
440 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.20 kg
Volume (m3)
0.06336 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1100.00 g
Plastic (No PET)
1367.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
MMC1000RLBK
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
Handle on the mixing bowl Overheating protection for additional security
Galingumas
1000 W