Gorenje Kitchen machine MMC1000RLR Number of speeds 7 1000 W Bowl capacity 4.5 L Meat mincer Stainless Steel/Red
help_outlineKlausti apie prekę
MMC1000RLR
5 Prekės
Prekės informacija
Funkcijos
Mixing, whisking, kneading
Gross depth (mm)
430.00 mm
Gross height (mm)
302.00 mm
Gross width (mm)
422.00 mm
Tare weight (kg)
1.30 kg
Volume (m3)
0.05 m
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
300.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
MMC1000RLR
Gaminio spalva
Stainless Steel/Red
Kitos savybės
Specialios funkcijos
The transparent lid AC motor automatic rpm adjustment button
Galingumas
1000 W