Gorenje | Kitchen Machine | MMC1000SCB | 1000 W | Number of speeds 12 | Bowl capacity 6 L
help_outlineKlausti apie prekę
MMC1000SCB
Gross depth (mm)
303.00 mm
Gross height (mm)
395.00 mm
Gross width (mm)
625.00 mm
Tare weight (kg)
1.30 kg
Volume (m3)
0.07 m
Paper/Pasteboard
1100.00 g
Plastic (No PET)
200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
MMC1000SCB
Galingumas
1000 W