Philips | Hand mixer | HR2685/00 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
HR2685/00
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
243.00 mm
Gross height (mm)
268.00 mm
Gross width (mm)
218.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.24 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
200.00 g
Plastic (No PET)
38.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
HR2685/00
Gaminio spalva
Black
Galingumas
1200 W